Školska natjecanja
Autor: Katarina Curać, 15. 2. 2023.

Školsko natjecanje iz geografije održalo  se u srijedu 18. siječnja 2023. u 13:00 sati u učionici br. 3. Natjecali su se učenici Irma Šeparović V.r., Marija Cetinić VI.r., Antonio Dragojević VI.r., Marin Žuvela VI.r., Maja Vlašić VII.r., Mikula Žuvela VII.r., Emanuel Tomsi VIII.r. i Ivan Žuvela VIII. r. Na županijsko natjecanje iz geografije pozvani su naši učenici Irma Šeparović, V. razred, Marija Cetinić, VI. razred i Ivan Žuvela, VIII. razred. Čestitke učenicima i njihovom mentoru učitelju Stjepanu Bačiću!

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održalo se u četvrtak 19. siječnja 2023. u 13:00 sati u učionici br. 10. Na natjecanju su sudjelovali učenici VII.r.: David Bačić, Mitja Barčot Šunjić, Leonarda Brkić, Ivona Cetinić, Ana Gugić, Lea Gugić, Tina Ivić, Ivana Mirošević, Katarina Žuvela i učenici VIII. r.: Ana Anić, Tiana Barčot, Isa Bogdanović, Josipa Bratić, Roko Dragojević, Petra Lazić, Rino Marinović, Lucija Mirošević, Megy Oreb, Nina Oreb, Marta Surjan i Antea Žuvela. Na županijsko natjecanje pozvani su učenici Katarina Žuvela VII.r., Isa Bogdanović VIII.r. i Rino Marinović VIII.r. Čestitke učenicima i njihovoj mentorici učiteljici Ani Žuvela!

Školsko natjecanje iz matematike održalo se u četvrtak 26. siječnja 2023. u 10:00 sati u učionici br. 2.  Na natjecanju sudjeluju učenici  IV.r.: Pina Dragojević, Jure Franulović, Ivano Oreb, Lea Oreb, Matijas Oreb, Toni Prižmić, Petar Stipković, Ivana Surjan, Ema Šeparović, Nikola Tabain, učenici V.r.: Rafaela Oreb, Matea Vlašić i učenik VII.r. Luka Žanetić.  Mentorice učenicima su učiteljice Mirjana Žuvela, Tea Farčić i Jelena Andrijić. Na županijsko natjecanje iz matematike pozvani su učenici IV. razreda Matijas Oreb i Petar Stipković. Čestitke učenicima i njihovoj mentorici Mirjani Žuvela!

Školsko natjecanje - izložba učenika usnovnih i srednjih škola iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna - LIK 2022./2023. održala  se u utorak, 7. veljače 2023. u učionici br. 4. Na natjecanju su sudjelovali učenici Ante Cetinić V.r., Leona Dragojević V. r., Alana Marija Dragojević V.r., Petar Gugić V.r., Ivana Stipković V.r., Lota Štahan V.r., Dora Žuvela V.r., Ajša Čokić VI.r., Diana Sirovica VI.r., Marin Vlašić VI.r., Rina Surjan VI.r., Marija Cetinić VI.r., Izabela Karanušić VI.r., Nora Mirošević VI.r., Meri Surjan VI.r., Lana Tomas VI.r., Karla Žabica VI.r., Marko Dragojević VII.r., Ana Gugić VII.r., Nora Tomić VII.r., Katarina Žuvela VII.r., Isa Bogdanović VIII.r., Megy Oreb VIII.r., Luka Vlašić VIII.r.  Mentor učenicima je učitelj Damir Telenta.

Školsko natjecanje iz talijanskog jezika održalo se u utorak, 7. veljače 2023. u 11:00 sati u učionici glazbene škole. Na natjecanju su sudjelovale učenice VIII. razreda: Maja Franulović, Rahela Matulić i Antea Žuvela. Mentorica učenicima je učiteljica Sandra Sirovica.

Školsko natjecanje iz povijesti održalo  se u utorak, 7. veljače 2023. u 13:00 sati u učionici br. 10. Na natjecanju sudjeluju učenici VII. razreda David Bačić, Mitja Barčot Šunjić, Ana Gugić, Katarina Šeparović, Katarina Žuvela i učenica VIII. razreda. Megy Oreb. Mentorica učenicima je učiteljica Ella Mirošević.

Školska razina Vjeronaučne olimpijade održala se u srijedu 8. veljače 2023. u 13:00 sati u učionici br. 8. Na natjecanju sudjeluju učenici Antonio Dragojević VI.r., Marija Cetinić VI.r., Ivana Mirošević VII.r., Katarina Žuvela VII.r. i RIno Marinović VIII.r. Na županijsku razinu pozvani su Marija Cetinić VI.r., Antonio Dragojević VI.r., Ivana Mirošević VII.r. i Rino Marinović VIII.r. Čestitke učenicima i njihovom mentoru Anti Novakoviću.

Školsko natjecanje iz Biologije održalo se u četvrtak 9. veljače 2023. u učionici br. 8.

Na natjecanju su sudjelovali učenici Lucija Mirošević VIII.r., i Roko Dragojević VIII.r. Na županijsko natjecanje iz biologije pozvan je učenik Roko Dragojević. Čestitke učeniku i njegovom mentoru učitelju Toniju Šale.

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika održalo se u utorak 14. veljače 2023. u učionici br. 10. Na natjecanju su sudjelovali učenici VIII.r. Isa Bogdanović, Roko Dragojević, Karla Gugić, Rino Marinović, Rahela Matulić, Lucija Mirošević, Antea Žuvela i Ivan Žuvela. Na županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika pozvan je učenik Rino Marinović. Čestitke učeniku i mentorici učiteljici Maji Kunjašić.