Školska natjecanja
Autor: Administrator , 17. 2. 2014.

Školsko natjecanje iz biologije održano je u petak 14. veljače, s početkom u 13.00 sati. Sudjelovale su učenice sedmih i osmih razreda: Petra Cetinić, Hana Kalebić, Andrea Rubeša, Tina Sokač, Barbara Dragojević, Ivana i Josipa Jurković.

U petak je održano školsko natjecanje iz tehničke kulture. Sudjelovali su učenici osmih razreda: Eugen Jobst, Ivana Dragojević, Antonio Šeparović,

Školsko natjecanje iz kemije održano je u srijedu, 12. veljače 2014. Sudjelovala je učenica osmog razreda Vita Oreb.

Školsko natjecanje iz geografije održano je 7. veljače, 2014. Sudjelovali su: Nika Mirošević, 5.a, Marin Žuvela, 5.b, Mateo Šego, 6.b, Barbara Surjan, 7.a, Stipe Padovan, 7.b, Margarita Marić i Vita Oreb, 8.b. Učenike je pripremala učiteljica Mirjana Žanetić.

U srijedu 12. siječnja održano je školsko natjecanje iz likovne kulture – LIK 2014. na temu društvene igre. Sudjelovala su 63 učenika os 5.- 8. razreda:
5. razred: Gabrijela Antunović, Tamara Boglić, Niki Borovina, Antonio Dragojević, Josip Dragojević, Petar Marinović, Nika Mirošević, Romana Mirošević, Nena Oreb, Matea Šimić, Jerica Barčot, Dominik Bošnjak, Jasenka Buškariol, Nika Dragojević, Meri Jurković, Rita Kosović, Martina Stipković
6. razred: Eva Bačić, Danijel Cetinić, Lucija Maričić, Luka Pučić, Petar Stipković, Marijana Tulić, Marin Žuvela, Gabrijela Brkić, Petar Oreb, Ana Padovan, Arijana Valjan, Ivana Baković, Marko Tabain, Marko Šeparović, Josip Sirovica, Mateo Šego, Nikola Bošković
7. razred: Antonio Burmas, Tea Žuvela, Petar Žuvela, Tabain Matea, Ivan Dragojević, Dujo Bulić, Tea Šeparović, Torres, Barbara Surjan, Andrea Rubeša, Hana Kalebić, Petra Cetinić, Tina Sokač, Nina Žuvela, Patrik Šeparović, Margarita Buzolić
8. razred: Maja Petković, Barbara Dragojević, Nikolina Zlokić, Franciska Paškov, Anamarija Padovan, Katarina Marinović, Lucija Stipković, Ivana Dragojević, Kristina Cetinić, Mari Anastasov, Margarita Marić, Marko Prižmić, Andrija Mardešić, Eugen Jobst

Školsko natjecanje iz hrvatskog jezika održano je u srijedu, 5. veljače 2014. god.
Sudjelovali su učenici: Nina Žuvela, Nika Hrboka Vita Oreb i Marino Franulović.

U ponedjeljak, 27. siječnja 2014., održano je školsko natjecanje iz matematike. Natjecanju je pristupilo 25 mladih matematičara:
4. razred: Toni Dragojević, Anita Borovina Vranješ, Rose Mikulandra, David Nikolla, Josipa Anić, Manuela Agović, Luka Farčić, Marija Hazdovac, Danko Stipković i Antoni Žuvela.
5. razred: Meri Jurković i Antonia Padovan,
6. razred: Daniel cetinić, Marija Franulović, Mateo Šego, Marko Tabain.
7. razred: Petra Cetinić, Barbara Surjan, Patrick, Šeparović, Nina Žuvela
8. razred: Deni Berković, Antonio Franulović, Nikola Žuvela, Roberto Dragojević i Daria Šimić
Učenike su za natjecanje pripremale učiteljice Melita Kosović i Joanna Mikulandra.

U petak 24. siječnja u 13.00 sati započelo je školsko natjecanje iz vjeronauka - vjeronaučna olimpijada. Četrnaest mladih ''olimpijaca'' pokazalo je svoje znanje o ovogodišnjoj temi „Katolička crkva i znanost“. Sudjelovali su učenici 6. 7. i 8. razreda: Marija Franulović, Marko Šeparović, Barbara Cetinić, Eugen Jobst, Margarita Marić, Vita Oreb i Daria Šimić. Učenike su za natjecanje pripremale  časna Tješimira i Ljubica Vlašić.

U petak, 24. siječnja održano je školsko natjecanje iz talijanskog jezika. Sudjelovali su učenici osmog razreda: Eugen Jobst, Marino Franulović, Ivana Jurković Josipa Jurković, 8. a, Vita Oreb i Kristijan prižmić, 8. b razred. Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica Sandra Sirovica.

Školsko natjecanje iz fizike održano je u četvrtak, 23. siječnja 2014. Sudjelovali su učenici osmih razreda: Eugen Jobst, Antonio Franulović, Antonio Šeparović iz 8. a, Miroslav Novak i Marko Prižmić iz 8. b razreda. Mentor učenicima je učitelj Vojko Tabain.

U utorak 21. siječnja započela su školska natjecanja. U 14.00 sati započelo je natjecanje iz  informatike – Infokup 2014. u kategoriji Osnove informatike. Sudjelovali su učenici: Renata Tomasi, Dominik Bošnjak, Martina Stipković, Marko Šeparović, Marko Tabain, Toni Vlašić, Tino Šeparović, Fabijan Dragojević i Danijel Cetinić.