Danas: 4
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Atletika ŠŠK "Val"
Autor: Marko Jeričević, 25. 11. 2011.

U Dubrovniku je, na lapadskom stadionu, održano županijsko prvenstvo ŠŠK osnovnih škola u crossu, na kojemu je nastupilo 25 ekipa...

Uz Velu Luku nastupile su i ekipe iz Blata, Dubrovnika, Kule Norinske, Kune, Metkovića, Opuzena, Otrić Seoca, Ploča, Slanog, Smokovljana, Staševice, Stona i Trpnja.

U konkurenciji 14 muških ekipa ŠŠK „Val“ je zauzeo visoko 2. mjesto (132 boda) iza pobjedničke ekipe OŠ „Don Mihovila Pavlinovića“ iz Metkovića (150 bodova) i tako ponovila prošlogodišnji rezultat. Treće je mjesto pripalo OŠ „Kula Norinska“ (118 bodova).

Za ŠŠK „Val“ su trčali: Neves Poljak, Boris Tulić, Ivan Burmas i Marko Andreis.

Ženske su u konkurenciji 11 ekipa osvojile treće mjesto sa 105 bodova iza Metkovića (122 boda) i Blata (111bodoba). Trčale su : Antonija Protić, Lara Barčot, Tina Sokač i Martina Prižmić.

Najbolji rezultat u pojedinačnom poretku ostvario je Neves Poljak, osvojivši 2. mjesto na 1200 m s rezultatom 3.54,97 min.

Atletska natjecanja za školsku godinu 2011./2012. počela su polovinom mjeseca listopada, kada je u Makarskoj održano županijsko prvenstvo na kojemu su nastupile ženska i muška ekipa Vala.

U konkurenciji 8 ekipa, učenici iz Metkovića osvojili su 1. mjesto. Iako smo u ukupnom plasmanu imali isti broj bodova kao i ekipa iz Blata (159), osvojili smo 3. mjesto zbog manje prvih mjesta.

Izdvajamo bolje rezultate:

100m             -   Lara Barčot 14,61 sek 2. mjesto

- Ela Anić 14,61 sek 2. mjesto

300 m            -  Antonia Protić 49.81 sek 2. mjesto

skok u dalj   - Lara Cetinić 4.52m 2. mjesto

4x100m        - Vela Luka 1.00,41min 3. mjesto

U konkurenciji 10 ekipa učenici su osvojili 5. mjesto.

Najbolji rezultat u bacanju kugle postigao je naš Toni Žuvela, osvojivši 1. mjesto hicem od 11.11 m.

Neves Poljak je na 1000 m osvojio 3. mjesto rezultatom 3.21,29 min.

Do kraja I. polugodišta ŠŠK „Val“ će još nastupiti na natjecanjima u stolnom tenisu i šahu.

[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]