Školska natjecanja 2019
Autor: Administrator , 22. 1. 2019.

U petak, 1. veljače 2019. održana je školsko natjecanje Mladih tehničara. Sudjelovali su učenici petog, šestog i osmog razreda u kategorijama fotografija, graditeljstvo i elektrotehnika. Natjecatelji su: Nina ANdreis, Katarina Surjan, Lea Miletić, Nika Franetović, Borna Žuvela, Vito Prižmić, Mirela Dragojević i Karla Šeparović. Mentor učenicima je učitelj Zdenko Miletić.

U srijedu, 30. siječnja 2019. održana je školska razina Vjeronaučne olimpijade. Natjecali su se učenici šestog, sedmog i osmog razreda: Ivana Marić, Frane Jurković, Nina Žuvela, Marina Marinović, Krešimir Marinović, Jelena Prižmić i Daniel Miletić. Mentor učenicima je učitelj Ante Novaković.

U ponedjeljak, 28. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz Matematike. Natjecali su se učenici četvrtog, petog, šestog i sedmog razreda: Rino Marinović, Lucija Mirošević, Antonio Cetinić, Katarina Oreb, Emanuel Tomasi, Antea Žuvela, Lara Matas, Tea Markov, Karla Gugić, leona Žuvela, Roko Burmas, Ivana Surjan, Ivana Marić, Petar Šeparović, Filip Mirošević, Marko Surjan i Tina Mirošević. Mentori učenicima su Mirjana Žuvela, Tea Farčić, Joanna Mikulandra i Jelena Andrijić.

U petak, 25. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz Informatike. Natjecali su se učenici petog razreda: Luka Marinović, Nina Golić, Roza Barčot, Roko Burmas, Anamarija Franulović, Katarina Surjan, Ivan Barčot, Nina Andreis i Damir Marinović. Mentor učenicima je učitelj Marijan Ančić.

U četvrtak, 24. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz Talijanskog jezika. Natjecale su se učenice osmog razreda: Barbara Ančić i Ariana Kecić. Mentorica učenicama je učiteljica Sandra Sirovica.

U srijedu, 23. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz Engleskog jezika. Sudjelovali su učenici osmih razreda: Roko Andreis, Borna Bačić, Ariana Kecić, Daniel Miletić i Luka Oreb. Mentorica učenicima je učiteljica Ana Žuvela.

U utorak, 22. siječnja 2019. održano je školsko natjecanje iz Fizike. Sudjelovali su učenici osmih razreda: Luca Barčot, Karla Šeparović, Lana Mirošević, Daniel Miletić, Ariana Kecić, Linda Žuvela, Roko Franulović, Lucija Usmiani i Dolores Barčot. Mentor učenicima je učitelj Vojko Tabain.