Dan škole!
Autor: Administrator , 4. 11. 2015.

U četvrtak, 5. sudenoga 2015. obilježili smo Dan škole različitim aktivnostima. Započeli smo predavanjem i radionicama o Virtualnom nasilju za učitelje.

Dan smo nastavili s aktivnostima za učenike, za svakog ponešto, u čemu su nam se pridružili i učitelji. Evo i nekoliko dojmova o Danu škole:

Vela Spila
Lucija Usmiani, 5.a:
"Meni se svidio pogled sa spile i ljudi su oko nas brali masline. Došlo mi je da im se pridružim. Zanimljivo mi je bilo slušati o spili."

Marko Surjan, 5.a:
"Nije mi se baš dalo pješačit do spile, ali kad sam došao do gore sve su muke prošle. Bilo mi je drago kad smo sjedili na mejama i crtali prapovijesne ljude."

Nogomet
Mladen Tabain, 6.a:
"Dao sam jedan gol, zbog čega sam bio sretan. Umorili smo se i izgubili od starijih, ali smo bili zadovoljni."

Manjige
Zlatan Gugić, 6.a:
"Pješačili smo u pravcu Huma. Bilo je zabavno, puno smo ih nabrali. Učiteljica Ljubica obećala je čokoladu onome tko se prvi vrati u dvorište. Ja sam bio taj i podijelio svoju čokoladu s ostalima. poslije smo kuhali marmeladu."

Košarka
Petar i Luka M. 8.b:
"Igrali smo predobro pa nije bio toliki izazov kad je protivnik slabiji. No, svejedno smo se dobro zabavili. A najbolje je tek slijedilo kad smo u dvorištu nadigrali domara i učitelja likovnog."

Brodomaketarstvo
Mateo Šego, 8.b
"Odlučio sam se za brodomaketarstvo jer volim izrađivati različite makete i sl. Jako mi se svidio sat s učiteljem Zdenkom jer nas nije bilo puno i svi smo surađivali. Imali smo zanimljivu maketu. Još nije gotova, ali kad bude, bit će izložena u školi tako da je svi mogu vidjeti."