Školska natjecanja
Autor: Administrator , 22. 1. 2020.

Školsko natjecanje iz geografije održalo se u srijedu 12. veljače 2020. Natjecali su se učenici petog razreda Ivan Žuvela i Rino Marinović, zatim učenici sedmog razreda Mia Mirošević, Roza Burmas, Ivana Marić i Hana Ivić te učenici osmog razreda Roko Surjan, Krešimir Marinović i Marija Tabain. Mentor učenicima je učitelj Stjepan Bačić.

Školsko natjecanje iz biologije održalo se u petak, 7. veljače 2020. Natjecale su se učenice sedmog razreda: Lučiana Kučić, Ivana Marić i Antea Stipković. Mentor učenicama je učitelj Toni Šale.

Školsko natjecanje iz kemije održalo se u utorak, 4. veljače 2020. Natjecao se učenik osmog razreda Filip Mirošević. Mentorica učeniku je učiteljica Aida Gavranić.

Školska razina Vjeronaučne olimpijade održala se u srijedu, 29. siječnja 2020. Natjecali su se učenici petog razreda Rino Marinović, Ante Žuvela, Lucija Mirošević, učenik šestog razreda Roko Burmas, učenici sedmog razreda Nina Žuvela i Petar Šimić, te učenici osmog razreda Krešimir Marinović i Marina Marinović. Mentor učenicima je učitelj Ante Novaković.

Školsko natjecanje iz matematike održalo se u ponedjeljak, 27. siječnja 2020. Natjecanju su pristupili učenici četvrtog, petog i osmog razreda: Luka Žanetić, Ana Gugić, Nikola Franulović (mentorica učenicima je učiteljica Sandra Maroš), Mikula Žuvela, Danijel Farčić, Maja Vlašić, Lea Gugić (mentorica učenicima je učiteljica Damira Padovan), Ivan Žuvela, Rino Marinović, Karla Gugić (mentorica učenicima je učiteljica Jelena Andrijić), Filip Mirošević, Marko Surjan (mentorica učenicima je učiteljica Jelena Andrijić).

Školsko natjecanje iz informatike održalo se petak, 24. siječnja 2020. Natjecanju su pristupili Ivan Žuvela, Rino Marinović i Dobren Dragojević učenici petog razreda i Luka Marinović, Roza Barčot, Roko Burmas i Katarina Surjan učenici šetog razreda. Mentor učenicima je učitelj Marijan Ančić.

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održalo se je u četvrtak, 23. siječnja 2020. Natjecale su se učenice osmog razreda, Martina Matijašević i Rebeka Matulić. Mentorica učenicama je učiteljica Ana Žuvela.

Školsko natjecanje iz talijanskog jezika održalo se u utorak, 21. siječnja 2020. u 11:00 sati. Natjecale su se naše osmašice Martina Matijašević i Rebeka Matulić. Mentorica učenicama je učiteljica Sandra Sirovica.